خوش آمدید! امروز چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸

ساخت خانه براي ايتام

موسسه خيريه احسان

جمعه، 25اسفند
⭕️افتتاح چهارمین واحد مسکونی توسط موسسه خیریه احسان در سال جاری

🔺با کمک شما خیرین بزرگوار شهرستان از ابتدای سال 96 تاکنون، 4منزل مسکونی در مسیر سردشت، آرمرده و بخش ننور و “روستای کیله” توسط موسسه خیریه احسان ساخته و به بهره برداری رسیده است.

چهارمین منزل ساخته شده که روز گذشته با حضور نمایندگان کمیته امداد امام و اعضای هیئت مدیره موسسه خیریه احسان بانه افتتاح شد برای خانواده ایتام 5نفره (یک پسر و 3 دختر به همراه مادرشان) در روستای کیله بوده است.

گفتنی است جهت ساخت منزل مسکونی مذکور ٧٢میلیون تومان هزینه شده که 40میلیون توسط خیرات جمع آوری شده در موسسه، 12میلیون توسط کمیته امداد امام خمینی و 20میلیون از طرف والدین سرپرست (مادر 4 یتیم) پرداخت شده است.

➖ضمن تقدیر و تشکر از کلیه خیرین و همشهریان بزرگواری که‌در این امر خیر یاری گر موسسه بوده اند هم اكنون نيز در دو روستاي ارمرده و نجنه مشغول ساخت مسكن هستيم همچنان تقاضا داریم جهت مشارکت در امور خیر و ساخت منازل مسکونی برای بی خانمان ها، انفاقات خود را جهت رساندن آن بدست ایتام و مساکین واقعی با مراجعه حضوری به دفتر موسسه و یا ارسال به شماره حسابهای ذیل اقدام نمایند.

➖آدرس؛ بانه، بلوارحمزه آباد، چهار راه چراغ قرمز، ساختمان پاسارگاد، طبقه همکف
📞 34235135
▫️ شماره حساب:
➖ملت: 4580781165

➖ملی: 0108651938004

➖شماره کارت ملت:
6104 3379 0380 7152

همچنین لازم است عارض شویم؛ در این روزها که همه جا حرف از سال نو و خریدهای شب عید است، اما هستند آن‌هایی که با اندوه نداشتن سالشان را آغاز می‌کنند؛ شمارش معکوس برای دست‌گیری از این افراد شروع شده.

🔺پس بیایید به خودمان فکر کنیم، حتی می‌توانیم برای شادی دل خودمان و چشیدن طعم انسانیت و عشق نگذاریم، عده‌ای با اندوه، سالشان را آغاز کنند و با کمک کردن به آنان، سال 97 خود را بیمه کنیم.🙏

@Ehsanbaneh

برچسب ها : ، ، ،

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *